Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Żużel
Klub otwarty
by galvari


Założony: 2012-05-06 00:01:52
Ostatnia aktywność: 2024-04-05 19:31:02
Postów na forum: 45
24 członków
Oglądany: 7008x

Tak to jest, jak buraki się biorą do sportu

trabik
trabik - Superbojownik · przed dinozaurami
Kaprys prawdopodobniej Karkosika, wywołał skandal zamiast pięknego finału. Podobny przypadek jak w Polonii W-wa. Ale jak mówią "wpuść gbura do biura, to atrament wypije"
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2013-10-19 21:49:13
galvari
galvari - Superbojownik · przed dinozaurami
Apator mógł okazać chociaż trochę honoru.... a tak to lipa z oglądania finału...
trabik
trabik - Superbojownik · przed dinozaurami
Mam taką teorię spiskową na ten temat. Można brać pod uwagę zemstę Karkosika za to że kibice nie zaakceptowali nowej nazwy klubu, tym bardziej że nieraz mówiono jak Karkosikowi działa na nerwy "Apator". A teraz miał wypadek Golloba jako pretekst, więc dowalił z grubej rury
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Wegos - Superbojownik · przed dinozaurami
Karkosik nie jest dzieckiem i takie działania na zasadzie "odmrożę sobie uszy na złość mamie" nie są w jego stylu.
W jednej chwili zniszczyłby markę Unibax dla utarcia nosa kilkuset osobom? Przecież żużel to jego pasja w którą wpakował kilka ładnych milionów. Nie chce mi się w to wierzyć.
trabik
trabik - Superbojownik · przed dinozaurami
@Wegos - kto w takim razie kazał zawodnikom się spakować i wyjechać?
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2013-09-24 21:33:42
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Wegos - Superbojownik · przed dinozaurami
Z tego co wiem to rada nadzorcza. Czyli dokładnie nie wiemy kto. I raczej się nie dowiemy.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Wegos - Superbojownik · przed dinozaurami
No i jak, zadowoleni z wyroku?

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.