Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Złośliwość istot martwych
Akademik czyli miejsce gdzie magia spotyka się z tym co niewyobrażalne. Wieczorny finał porannego sprzątania z użyciem płynu o zapachu cytrusowym.
1 · 5 miesięcy i 18 dni temu
Kocie pożegnanie
Koty to jednak nie takie bezuczuciowe stworzenia jak się je przedstawia. Z drugiej strony może jednak ten macha oddalającej się szansie na puszkę tuńczyka. Kto wie koty są mistrzami zła.
5 miesięcy i 21 dni temu
Perfekcyjny burger w wykonaniu Gordona Ramsaya
Okres grillowy w pełni. Karkówka, schabowy, kiełbasa, kaszanka, boczek pójdą w zapomnienie, gdy nauczycie się jak robić to cudo. Mnie już ślina cieknie.
121 · 60 · 8 miesięcy i 9 dni temu
Praktyka u Praktyka - Ser Typu Gouda - podstawy serowarstwa.
Ser typu Gouda , to rodzaj sera dojrzewającego. Odcinek dla początkujących i ich szczególnie zapraszam do oglądania.
1 · 11 miesięcy i 19 dni temu
Najmniejszy film na świecie - The World's Smallest Movie - Future Thinking
Researchers at IBM have made the world’s smallest movie. And its cast? A few thousand atoms, names unknown. But quite apart from breaking film-making records, what else can the world's smallest stop-motion movie tell us? Possibly quite a lot about the future of data storage and memory capacity. To find out more visit - http://www.bbc.com/future/story/20131219-the-micro-movie-(…)
5 · 3 lata i 1 miesiąc temu
Dowcipy o Łotewskich Chłopach: odc.1 - "Miłość"
Scenariusz: Życie Zdjęcia: Konrad Kubicz, Filip Tylkowski Montaż, postprodukcja: robak-cebulak Operator wózka: Konrad Kubicz W roli chłopa: Łukasz Korzanowski W roli chłopki: Gosia Flak Promocja: Patrycja Strzyżewska Produkcja: Kampus TV "po godzinach" PIS JOŁ (1 285x oglądano na YT)
3 · 4 lata i 7 miesięcy temu
Mroowa Mówi Mangowy: Generał Daimos
Pierwsza część sagi o Polonii 1 ;] Przepraszam z góry za wybredny dźwięk, o którym wiem, że w niektórych miejscach potrafi zaskrzypieć ostro. Radzę nie oglądać ze słuchawkami. Wstrętne YouTube wróciło mi limit! Stąd ten "polsatowski koniec", argh! Po więcej nerdowych rzeczy zerknij na http://mroowa.blox.pl/ (5 914x oglądano na YT)
4 lata i 11 miesięcy temu
Grzane Wino z Prądem
Jesteś studentem wydziału elektrycznego, nudzisz się, i masz ochotę na grzańca. W tym filmie znajdziesz odpowiedz jak temu zaradzić.
2 · ponad 5 lat temu
Beatbox Dog 10 Hours
Gwiazda Internetu BeatBox Dog w popularnej ostatnio edycji 10H
5 · przed dinozaurami
Poimprezowa Fretka
Tak powinno się wyglądać po udanej imprezie.
16 · przed dinozaurami